TELEFOANE
 0245.217.213 0245.217.422 
 021.310.0565 0244.521.099 
  Download ofertele in format Word
VARA 2014 Bulgaria
 BALCHIK
 ALBENA
 ROGACHEVO
 RIVIERA
 NISIPURILE DE AUR
 KONSTANTIN SI ELENA
 SUNNY DAY
 OBZOR
 BYALA
 ST. VLAS
 ELENITE
 SUNNY BEACH
 KOSHARITSA VILLAGE
 NESSEBAR
 RAVDA
 POMORIE
 AHELOY
 SOZOPOL
 DUNI
 Hotel Marina Royal Palace 5*
  Hotel Marina Beach 5*
  Hotel Belleville 4*
  Hotel Pelican 4*
  Vile Holiday Village 4*
 ARKUTINO
 LOZENETS
 VACANTE IN MUNTENEGRU
 VACANTE IN SLOVENIA
 VACANTE IN FRANTA
SPA Bulgaria
 VELINGRAD
 VELIKO TARNOVO
MUNTE 2014 Bulgaria
 BANSKO
 BOROVETS
 PAMPOROVO
AUTOCAR BULGARIA
 PLECARI BRASOV - PLOIESTI - BUCURESTI
AUTOCAR GRECIA
 THASSOS
 HALKIDIKI
 PARALIA KATERINI 1
 CORFU
 LEFKADA - PREVEZA
 PARALIA KATERINI 2
GRECIA 2014
 HALKIDIKI KASSANDRA
 HALKIDIKI SITHONIA
 HALKIDIKI ATHOS
 RIVIERA OLIMPULUI
 GRECIA CENTRALA
 GRECIA DE NORD
 PREVEZA
 SIVOTA
 PARGA
 LEFKADA
 THASSOS
 CORFU
 ZAKYNTHOS
 TRANSPORT AUTOCAR
HARTI BULGARIA & GRECIA
Bulgaria - statiuni
Harta Albena
Harti Nisipurile de Aur
Harta Bansko
Harta Borovets
Harti Pamporovo
Harta Chepelare
Harti Grecia

LITORAL 2014
Hotel Marina Royal Palace 5* - DUNI Bulgaria

Hotel Marina Royal Palace 5*

Locatie: Complexul este situat la 40 de km sud de Bourgas, fiind un sat de vacanta modern si atractiv. Plaja este lata de 100 de metri si are o lungime de 4.5 km. Marina Royal Palace este un hotel nou construit (in 2005) si ofera turistilor 300 de camere somptuoase, suites si junior suites, toate cu cada si dus, uscator de par, telefon direct, SAT-TV, mini frigider, seif, balcon

Camerele sunt complet mobilate, dotate cu aer conditionat, SAT-TV, telefon, frigider, seif (in camera sau la receptie), dus sau cada, uscator de par, mocheta sau gresie, balcon saui terasa.

Facilitati ale complexului: 5 restaurante, 2 Sali de conferinta, baruri, cafenea, cocktail bar, club de noapte, crama, biliard, cateva piscine exterioare, 7 terenuri de tenis (doua din ele luminate), tenis de masa, tir cu arcul, volei si fotbal pe plaja, darts, program de animatie, amfiteatru, program de animatie seara, gimnastica.

Pentru copii: animatie, mini-club, terenuri de joaca, piscine pentru copii, scaune speciale pentru copii, baby cots.

Sistemul All Inclusive: mic dejun, pranz, gustari, cafea si gustari, cina si gustari tarzii, toate in stil bufet;bauturi racoritoare, cafea si ceai, bauturile alcoolice locale. Aerobic, stretching, tenis, tenis de masa, tir cu arcul, darts. De asemenea, programele de animatie, jacuzzi, sauna, gimnastica, centrul de fitnes, animatie pentru copii.


Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria Hotel Marina Royal Palace5*, DUNI, Bulgaria

Tarifele sunt in EUR/unitate/noapte - ALL INCLUSIVE
Hotel Marina Royal Palace 5*01.05-20.05
01.10-10.10
21.05-14.06
16.09-30.09
15.06-30.06
01.09-15.09
01.07-31.08
SINGLE PARK VIEW397695113
SINGLE SEA VIEW4481100117
DUBLA PARK VIEW
2 adulti / 2+1 chd (0-5,99)78101127150
3 adulti109142177209
2+1 chd (6-12,99)94121152179
DUBLA POOL VIEW
2 adulti / 2+1 chd (0-5,99)83106131154
3 adulti116148184216
2+1 chd (6-12,99)99127157185
DUBLA SEA VIEW
2 adulti / 2+1 chd (0-5,99)87110136159
3 adulti122155190222
2+1 chd (6-12,99)105132163190
JUNIOR SUITE PARK VIEW113146184217
APARTAMENT PARK VIEW117152190224
JUNIOR SUIT POOL VIEW120153191224
APARTAMENT POOL VIEW124159197231
JUNIOR SUITE SEA VIEW127160198231
APARTAMENT SEA VIEW131166204238
SEJUR MINIM3577

Taxa de rezervare, aplicabila pentru toate hotelurile din oferta:
Sejur de minim 5 nopti: - 10.50 EUR /persoana/sejur
Sejur mai mic de 5 nopti – 5.50 EUR /persoana/sejur
Copii cu varsta cuprinsa intre 2-11.9 ani – 50% reducere din valoarea taxei de rezervare.

VERIFICA DISPONIBILITATI SI REZERVA ONLINE !



Informatii suplimentare:
- Toate rezervarile efectuate fara Early Booking trebuie sa fie achitate integral la rezervare.
- Schimbarile de nume sau perioada pentru rezervarile cu Early Booking nu sunt permise.
- Numele persoanelor (Cu Early Booking sau fara) nu pot fi modificate sub acelasi numar de rezervare. Mai intai se anuleaza rezervarea veche (cu penalizarile aferente), iar rezervarea noua este confirmata in limita locurilor disponibile de catre hotel.
- Tarifele pentru Junior Suite, Apartamente si Maisonette sunt pentru o unitate de cazare si sunt valabile pentru maxim  2 adl+2 chd. sau 3 adl. +1 chd.
- 2 adulti + 1 copil + 1 infant nu pot fi cazati intr-o singura camera Dubla.
- 2 adulti + 2 infanti pot fi cazati intr- singura camera Dubla.
- Apartamentele dispun de 2 camere: dormitor cu un pat king size si living cu o canapea extensibila.
- Aerul conditionat: in perioada 15.06. - 15.09.2014
- Camerele hotelului sunt disponibile pentru check-in incepand cu ora 14.00 in ziua sosirii.
- Camerele trebuie sa fie eliberate si check-out efectuat inainte de ora 12.00 In ziua plecarii.
- Animalele de companie nu sunt permise.
- Taxa de parcare: 6,00 leva/autoturism/zi. Plata acestei taxe se efectueaza la parcare, inainte de cazare.

Politica pentru copii:
- In camera Dubla: 1 adult + 1 ccopil (2-12.99) - copilul achita astfel: 21.05-14.06 & 16.09-30.09- 55 % din tariful unui adult; 15.06-30.06 & 01.09-15.09 - 60 % din tariful unui adult; 01.07-31.08- 70 % din tariful unui adult.
- 1 adult + 2 copii (02 - 12,99) = tarif de camera Dubla cu 2 adulti.

Politica referitor la anulari:
In caz de neprezentare (No Show), rezervarea este anulata automat - iar penalizarea este de 100%. In cazul in care clientii parasesc hotelul inainte de incheierea perioadei rezervate - penalizarea este de 100%.

CHECK IN: 14.00    /    CHECK OUT: 12.00



Autentificare Parteneri
User:
Parola:
Cauta Hotel/Statiune:
Abonare Newsletter
Rezervari ON LINE Bulgaria

LITORAL BULGARIA 2014 - HOTELURI DE LUX
ALBENA
Flamingo Grand 5*
Tarif de la 36 EUR
Demipensiune
SUNNY BEACH
Royal Palace Helena Sands 5*
Tarif de la 41 EUR
Demipensiune
DUNI
Marina Royal Palace 5*
Tarif de la 39 EUR
All Inclusive
RAVDA
Emerald Beach Resort & SPA 5*
Tarif de la 24 EUR
Mic Dejun
POMORIE
Via Pontika 5*
Tarif de la 24 EUR
Mic Dejun
RIVIERA
Riviera Beach 5*
Tarif de la 45 EUR
All Inclusive
NISIPURILE DE AUR
Marina Grand Beach 4*+
Tarif de la 32 EUR
All Inclusive
SUNNY BEACH
Barcelo Royal Beach 5*
Tarif de la 37 EUR
Demipensiune
NISIPURILE DE AUR
International 5*
Tarif de la 36 EUR
All Inclusive Light
NESSEBAR
Sol Nessebar Palace 5*
Tarif de la 39 EUR
All Inclusive
SUNNY DAY
Palace 5*
Tarif de la 38 EUR
Mic Dejun
SUNNY BEACH
Riu Helios 4*
Tarif de la 49 EUR
Ultra All Inclusive
NISIPURILE DE AUR
Grifid Bolero 4*
Tarif de la 39 EUR
Ultra All Inclusive
NISIPURILE DE AUR
Grifid Arabella 4*
Tarif de la 41 EUR
Ultra All Inclusive
NISIPURILE DE AUR
Grifid Metropol 4*
Tarif de la 43 EUR
Premium All Inclusiv
RIVIERA
Lotos 4*
Tarif de la 31 EUR
Mic Dejun / Demipens
NISIPURILE DE AUR
Astera 4*
Tarif de la 42 EUR
Ultra All Inclusive+
KONSTANTIN SI ELENA
Azalia 4*
Tarif de la 45 EUR
Ultra All Inclusive+
NISIPURILE DE AUR
Riu Dolce Vita 4*
Tarif de la 36 EUR
All Inclusive
NESSEBAR
Sol Nessebar Bay/Mare 4*
Tarif de la 31 EUR
All Inclusive
SUNNY BEACH
Hotel Evrika 4*
Tarif de la 34 EUR
All Inclusive
SUNNY BEACH
Neptun Beach 4*
Tarif de la 47 EUR
All Inclusive
SUNNY BEACH
Majestic 4*
Tarif de la 30 EUR
Demipensiune
SUNNY BEACH
Iberostar Sunny Beach 4*
Tarif de la 41 EUR
All Inclusive
SUNNY BEACH
Royal Palace Helena Park 4*
Tarif de la 42 EUR
Ultra All Inclusive
S.C. ALTOURS S.R.L.
Sediu social: B-dul I.C. BRATIANU
Bl. D2, parter
Targoviste, Dambovita
Nr. Reg. Com: J15/6/2002
Cod Fiscal: RO14379932
Capital Social: 200200 lei

  Page Rank Afaceriagentie turism
Site-uri in reteaua ALTOURS: | www.vacanteinbulgaria.ro | www.vacanteinalbena.ro | www.vacanteinnisipuriledeaur.ro| www.vacanteinsunnybeach.ro | www.vacanteinbansko.ro| www.vacanteincroatia.ro | www.vacanteintop.ro | www.vacanteingrecia.com.ro | www.cainisipisici.ro | www.gobook.ro |